Harmonogram zajęć dodatkowych – rok szkolny 2018/2019.

Grupa 1

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
10:00 – 10:20 RYTMIKA
12:00 – 12:20 JĘZYK ANGIELSKI
11:00 – 11:20 GIMNASTYKA
12:30 – 12:50 JĘZYK ANGIELSKI
10:00 – 10:20 RYTMIKA
12:00 – 12:20 JĘZYK ANGIELSKI
10:30 – 11:00 WARSZTATY PLASTYCZNE
12:00 – 12:20 JĘZYK ANGIELSKI
10:40 – 11:00 GIMNASTYKA
12:20 – 12:40 JĘZYK ANGIELSKI

Grupa 2

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
10:20 – 10:40 RYTMIKA
12:20 – 12:40 JĘZYK ANGIELSKI

12:00 – 12:20 GIMNASTYKA
12:50 – 13:10 JĘZYK ANGIELSKI
10:20 – 10:40 RYTMIKA
12:20 – 12:40 JĘZYK ANGIELSKI

10:30 – 11:00 WARSZTATY PLASTYCZNE
12:20 – 12:40 JĘZYK ANGIELSKI
10:20 – 10:40 GIMNASTYKA
12:00 – 12:20 JĘZYK ANGIELSKI

Grupa 3

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
09:30 – 10:00 RYTMIKA
11:30 – 12:00 JĘZYK NIEMIECKI *
13:30 – 14:00 JĘZYK ANGIELSKI
10:30 – 11:00 WARSZTATY PLASTYCZNE
12:20 – 12:50 GIMNASTYKA
14:30 – 15:00 JĘZYK ANGIELSKI
09:00 – 09:30 RYTMIKA
11:40 – 12:10 TENIS ZIEMNY *
12:40 – 13:10 JĘZYK ANGIELSKI
10:30 – 11:00 JĘZYK NIEMIECKI *
12:00 – 12:40 i 13:10 – 14:00 SZACHY *
12:40 – 13:10 JĘZYK ANGIELSKI
09:50 – 10:20 GIMNASTYKA
11:30 – 12:00 ZUMBA *
12:40 – 13:10 JĘZYK ANGIELSKI

Grupa 4

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
09:00 – 09:30 RYTMIKA
12:00 – 12:30 WARSZTATY PLASTYCZNE
14:00 – 14:30 JĘZYK ANGIELSKI

10:00 – 10:30 GIMNASTYKA
14:00 – 14:30 JĘZYK ANGIELSKI
14:30 – 15:00 ZUMBA *
09:30 – 10:00 RYTMIKA
12:40 – 13:10 TENIS ZIEMNY *
14:00 – 14:30 JĘZYK ANGIELSKI

10:00 – 11:30 SZACHY *
11:30 – 12:00 JĘZYK NIEMIECKI *
14:00 – 14:30 JĘZYK ANGIELSKI
11:00 – 11:30 GIMNASTYKA
12:00 – 12:30 JĘZYK NIEMIECKI *
13:30 – 14:00 JĘZYK ANGIELSKI

Grupa 5

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
10:10 – 10:40 JĘZYK ANGIELSKI
11:10 – 11:40 RYTMIKA
14:00 – 14:30 JĘZYK NIEMIECKI *
14:00 – 14:30 CERAMIKA *
10:30 – 11:00 GIMNASTYKA
12:00 – 12:30 JĘZYK ANGIELSKI
12:30 – 14:30 SZACHY *
10:20 – 10:50 JĘZYK ANGIELSKI
11:10 – 11:40 RYTMIKA
12:10 – 12:40 TENIS ZIEMNY *
10:10 – 10:40 TAEKWON-DO
11:30 – 12:00 JĘZYK ANGIELSKI
12:00 – 12:30 JĘZYK NIEMIECKI *
14:00 – 14:30 WARSZTATY PLASTYCZNE
09:00 – 09:30 JĘZYK ANGIELSKI
12:00 – 12:45 BASEN *

Grupa 6

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
10:40 – 11:10 RYTMIKA
12:40 – 13:10 JĘZYK ANGIELSKI
14:00 – 14:30 JĘZYK NIEMIECKI *
14:30 – 15:00 CERAMIKA *

11:20 – 11:50 GIMNASTYKA
13:30 – 14:00 JĘZYK ANGIELSKI
14:00 – 14:30 ZUMBA *
14:40 – 16:00 SZACHY *
10:40 – 11:10 RYTMIKA
12:10 – 12:40 TENIS ZIEMNY *
13:30 – 14:00 JĘZYK ANGIELSKI
14:30 – 15:00 WARSZTATY PLASTYCZNE
10:45 – 11:15 TAEKWON-DO
12:00 – 12:30 JĘZYK NIEMIECKI *
13:30 – 14:00 JĘZYK ANGIELSKI
14:00 – 16:00 SZACHY *
12:00 – 12:45 BASEN *
14:00 – 14:30 JĘZYK ANGIELSKI
* Zajęcia dodatkowo płatne

Logopeda

 

Poniedziałek 09:00-12:00

Wtorek 12:00-14:00

 

Konsultacje z rodzicami po uprzednim ustaleniu terminu spotkania.

logopeda.apisulla@gmail.com

  

Prowadzący: Aleksandra Pisulla

Psycholog

 

Wtorek 08:15 – 10:15

Czwartek 08:15 – 10:15

 

Konsultacje z rodzicami po uprzednim ustaleniu terminu spotkania.

 

Nr tel. (71) 355-16-83

 

Prowadzący: EWA OKRĘGLICKA-FORYSIAK