Harmonogram zajęć dodatkowych – rok szkolny 2018/2019.

Grupa 1

 

Edytuj
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
12:50 – 13:10 Język angielski 10:00 – 10:20 Język angielski
11:00 – 11:20 Gimnastyka
12:40 – 13:00 Warsztaty teatralne
09:30 – 10:00 Rytmika
12:50 – 13:10 Język angielski
12:00 – 12:20 Język angielski
14:00 – 14:30 Warsztaty plastyczne
09:30 – 09:50 Język angielski
10:10 – 10:30 Gimnastyka

 

Grupa 2

Edytuj
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

12:30 – 12:50 Język angielski

10:50 – 11:10 Język angielski
11:50 – 12:10 Gimnastyka
13:00 – 13:20 Warsztaty teatralne

12:30 – 12:50 Język angielski

12:50 – 13:10 Język angielski
14:10 – 14:40 Warsztaty plastyczne
09:30 – 10:00 Rytmika
10:30 – 10:50 Gimnastyka
11:20 – 11:40 Język angielski

Grupa 3

Edytuj
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
10:00 – 10:30 Język angielski
11:00 – 11:30 Język niemiecki *

10:00 – 10:30 Gimnastyka
12:30 – 13:00 Język angielski
13:30 – 14:00 Warsztaty teatralne
15:00 – 15:30 Zumba *

09:50 – 10:20 Język angielski
10:30 – 11:00 Rytmika
12:30 – 13:00 Tenis ziemny *

10:30 – 11:00 Język angielski
12:30 – 13:00 Warsztaty plastyczne
14:00 – 14:30 Język niemiecki *
10:00 – 10:30 Muzyka z elementami tańca
10:50 – 11:20 Gimnastyka
12:30 – 13:00 Język angielski 

Grupa 4

Edytuj
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

10:00 – 10:30 TAEKWON-DO
11:00 – 11:30 Język niemiecki *
12:00 – 12:30 Język angielski
14:00 – 14:30 Warsztaty plastyczne

10:20 – 10:50 Język angielski
11:20 – 11:50 Gimnastyka
14:00 – 14:30 Zumba *
10:00 – 10:30 Rytmika
11:00 – 11:30 Tenis ziemny *
12:00 – 12:30 Język angielski
14:15 – 14:45 Warsztaty ceramiczne *
11:00 – 10:45 Basen
12:20 – 12:50 Język angielski
14:00 – 14:30 Język niemiecki *
09:50 – 10:20 Język angielski
10:30 – 11:00 Muzyka z elementami tańca
12:00 – 12:30 Warsztaty teatralne

Grupa 5

Edytuj
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
10:30 – 11:00 TAEKWON-DO
11:30 – 12:00 Język niemiecki *
13:30 – 14:00 Język angielski
14:30 – 15:00 Warsztaty plastyczne
10:30 – 11:00 Gimnastyka
13:30 – 14:00 Język angielski
14:30 – 15:00 Zumba *
11:00 – 11:30 Rytmika
12:30 – 13:00 Tenis ziemny *
13:30 – 14:00 Język angielski
15:50 – 15:45 Warsztaty ceramiczne
11:00 – 11:45 Basen
13:30 – 14:00 Język angielski
10:20 – 10:50 Język angielski
11:00 – 11:30 Muzyka + taniec
12:00 – 12:30 Język niemiecki *
13:00 – 13:30 Warsztaty teatralne

Grupa 6

Edytuj
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
11:00 – 11:30 Taekwon-Do
12:00 – 12:30 Język niemiecki *
14:00 – 14:30 Język angielski
15:00 – 15:30 Warsztaty plastyczne
10:30 – 11:00 Język niemiecki *
11:20 – 11:50 Język angielski
12:10 – 12:40 Gimnastyka
14:30 – 15:00 Zumba *
09:00 – 09:30 Rytmika
11:30 – 12:00 Tenis ziemny *
14:00 – 14:30 Język angielski
14:45 – 15:15 Warsztaty ceramiczne *
11:00 – 11:45 Basen
14:00 – 14:30 Język angielski
09:00 – 09:30 Muzyka + taniec
10:50 – 11:20 Język angielski
12:30 – 13:00 Warsztaty teatralne
* Zajęcia dodatkowo płatne

Logopeda

 

Środa 09:00 – 14:00

 

Konsultacje z rodzicami po uprzednim ustaleniu terminu spotkania.

 

Nr tel. (71) 355 16 83

 

Prowadzący: KAROLINA FALIŃSKA-KRAKOWIAK

Psycholog

 

Wtorek 08:15 – 10:15

Czwartek 08:15 – 10:15

 

Konsultacje z rodzicami po uprzednim ustaleniu terminu spotkania.

 

Nr tel. (71) 355-16-83

 

Prowadzący: EWA OKRĘGLICKA-FORYSIAK