Grupa 1

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
10:10 – 10:30 Zajęcia teatralne
13:00 – 13:20 Język Angielski
10:00 – 10:20 Gimnastyka
11:00 – 11:20 Język angielski
10:30 – 11:00 Warsztaty plastyczne
12:00 – 12:30 Rytmika
13:00 – 13:20 Język angielski
11:00 – 11:20 Język angielski
12:00 – 12:30 Tańce
09:30 – 09:50 Język angielski
11:00 – 11:20 Gimnastyka

Grupa 2

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
11:00 – 11:30 Język angielski
12:30 – 13:00 Zajęcia teatralne
14:30 – 15:00 Język niemiecki *
10:50 – 11:20 Gimnastyka
12:30 – 13:00 Język angielski
15:00 – 15:30 Taniec – Zumba *
10:00 – 12:00 Szachy *
12:00 – 12:30 Język angielski
13:00 – 13:30 Rytmika
14:30 – 15:00 Warsztaty plastyczne
11:00 – 11:30 Tańce
13:00 – 13:30 Język angielski
14:00 – 14:30 Balet *
10:20 – 10:50 Język angielski
11:30 – 12:00 Gimnastyka
12:50 – 13:20 Tenis ziemny *
14:15 – 14-45 Język niemiecki *

Grupa 3

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
11:30 – 12:00 Zajęcia teatralne
12:30 – 13:00 Język Angielski
14:30 – 15:00 Język niemiecki *
10:20 – 10:50 Gimnastyka
12:00 – 12:30 Język angielski
15:30 – 16:00 Taniec Zumba *
10:30 – 11:00 Warsztaty plastyczne
12:30 – 13:00 Rytmika
14:00 – 14:30 Język angielski
14:40 – 16:00 Szachy *
10:00 – 10:30 Tańce
12:00 – 12:30 Język angielski
14:00 – 14:30 Balet *
10:50 – 11:20 Język angielski
12:10 – 12:40 Gimnastyka
13:30 – 14:00 Tenis ziemny *
14:15 – 14:45 Język niemiecki *

Grupa 4

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
10:30 – 11:00 Zajęcia teatralne
11:00 – 12:00 Zajęcia komputerowe
12:00 – 12:30 Język angielski
12:40 – 14:30 Szachy *
15:15 – 15:45 Język niemiecki *
11:30 – 12:00 Język angielski
12:30 – 13:00 Gimnastyka
15:30 – 16:00 Taniec – Zumba *
11:10 – 11:40 Taekwon-do
13:30 – 14:00 Język angielski
14:10 – 14:40 Rytmika
10:30 – 11:00 Tenis ziemny *
11:30 – 12:00 Język angielski
12:30 – 13:00 Tańce
13:30 – 14:00 Balet *
09:50 – 10:20 Język angielski
12:00 – 12:45 Basen *
14:00 – 14:30 Warsztaty plastyczne
15:15 – 15:45 Język niemiecki *

Grupa 5

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
11:00 – 11:30 Zajęcia teatralne
12:00 – 13:30 Zajęcie komputerowe
14:00 – 14:30 Język angielski
15:15 – 15:45 Język niemiecki *
10:00 – 10:30 Warsztaty plastyczne
12:00 – 12:30 Gimnastyka
13:50 – 14:20 Język angielski
14:30 – 15:00 Taniec – Zumba *
10:35 – 11:05 Taekwon-do
11:35 – 12:05 Język angielski
12:10 – 14:30 Szachy *
14:40 – 15:10 Rytmika
10:30 – 11:00 Tańce
11:00 – 11:30 Tenis ziemny *
13:30 – 14:00 Balet *
14:30 – 15:00 Język angielski
09:00 – 09:30 Język angielski ( dla dzieci uczęszczających na basen )
12:00 – 12:30 Język angielski ( dla pozostałych dzieci )
12:00 – 12:45 Basen *
15:15 – 15:45 Język niemiecki *

Grupa 6

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
10:00 – 11:00 Zajęcia komputerowe
11:30 – 12:00 Język Angielski
12:00 – 12:30 Zajęcie teatralne
14:00 – 14:30 Język niemiecki *
14:30 – 16:00 Szachy *
11:30 – 12:00 Gimnastyka
13:00 – 13:30 Język angielski
14:30 – 15:00 Taniec – Zumba *
10:00 – 10:30 Taekwon-do
12:30 – 13:00 Język angielski
13:40 – 14:10 Rytmika
14:30 – 15:00 Warsztaty plastyczne
10:00 – 10:30 Tenis ziemny *
11:30 – 12:00 Tańce
12:30 – 13:00 Język angielski
13:30 – 14:00 Balet *
09:00 – 09:30 Język angielski
12:00 – 12:45 Basen *
14:45 – 15:15 Język niemiecki *

* Zajęcia dodatkowo płatne

Logopeda

 

Wtorek 12:00 – 15:00

Czwartek 12:00 – 15:00

 

Konsultacje z rodzicami po uprzednim ustaleniu terminu spotkania.

 

Nr tel. 692-114-501

 

Prowadzący: Martyna Krzywka

Psycholog

 

Wtorek 08:00 – 10:00

Czwartek 08:00 – 10:00

 

Konsultacje z rodzicami po uprzednim ustaleniu terminu spotkania.

 

Nr tel. (71) 355-16-83

 

Prowadzący: EWA OKRĘGLICKA-FORYSIAK